گردشگری شهرهای آسیایی

توضیحات برنامه

در این برنامه ، با استفاده از فیلم و توضیحات ، برخی از شهرها و مناطق توریستی آسیایی از کشورهایی نظیر تایلند ، چین ، مالزی ، کره جنوبی ، سنگاپور ، ژاپن ، اندونزی ، ویتنام و تایوان به تصویر کشیده شده است.

از سایر محصولات اندرویدی دانستنیهای علمی و گردشگری دیدن فرمایید.

مطالب بیشتر

قاره آسیا با دارا بودن بهترین و زیباترین مناطق گردشگری توریستی در جهان است که شاید آنها را نشناسیم . اگر بخواهیم بهتر این نقاط زیبا را شناسایی کنیم لازم است از چند مطلب که نظر اغلب سایت های آسیایی که این شهرها را به دلیل عوامل کارشناسی شده ، از بهترین شهرهای آسیا معرفی کردند . به تفکیک و به ترتیب تمامی شهرها را میخوانید .
بیش از دو دهه از تأسیس موسسه World Travel Awards می‌گذرد؛ موسسه‌ای که به وجود آمد تا بخش‌های مختلف صنعت گردشگری را به جهانیان معرفی کند و اینک جایزه WTA به اندازه‌ای اهمیت یافته که نشان از کیفیت بالای فرد یا مکانی است که آن را دریافت می‌کند.
این موسسه هر ساله به بهترین بخش‌های گردشگری مانند بهترین جاذبه گردشگری، بهترین شهر ساحلی، بهترین خطوط هواپیمایی و بهترین هتل جوایزی را به تفکیک قاره اهدا می‌کند. اکنون قصد داریم تا شما را با بهترین جاذبه های گردشگری آسیا در سال ۲۰۱۶ آشنا کنیم. گفتنی است که با رأی گیری موسسه WTA، منطقه اینترامورس فیلیپین جایزه بهترین جاذبه های گردشگری آسیا در سال ۲۰۱۶ را از آن خود کرد.

دیدگاه ها بسته شده است