نرم افزار اندرویدی : سوزاندن ۱۰۰۰ کالری در یک ساعت

توضیحات برنامه

این برنامه شامل تمرینات ورزشی برای سوزاندن 1000 کالری، در طول مدت یک ساعت می باشد. فیلم های آموزشی این مجموعه، هم برای لاغری و هم برای گرم کردن بدن و آمادگی جسمانی برای ورزش های گوناگون (به ویژه هنر های رزمی)، بسیار مفید می باشند.

از سایر محصولات آموزشی بدن سازی ، آمادگی جسمانی و ورزش های قدرتی دیدن فرمایید.

مطالب بیشتر

کاهش وزن و خوش اندام باقی ماندن نیازمند سوزاندن کالری بیشتر نسبت به مقدار کالری مصرفی می باشد. بنابراین ورزش کردن و انجام فعالیت های حرکتی می توانند نقش موثر در سوزاندن کالری داشته باشد.
همه افراد به دنبال سوزاندن بیشترین سطح کالری در حداقل زمان ممکن هستند. به همین خاطر اطلاع از میزان کالری سوزی در انواع مختلف ورزش ها و فعالیت های فیزیکی می تواند در این رابطه مفید و سودمند باشد. در ادامه برخی فعالیت ها و مقدار تقریبی مصرف کالری در هنگام انجام آن ها توضیح داده شده اند. به هر حال قبل از شروع انجام هر یک از این فعالیت ها، لازم است با پزشک مشورت شده و همواره قبل از ورزش کردن می بایست تمرین های کششی و گرم کردن بدن به مقدار کافی انجام شود.
کاهش وزن و خوش اندام باقی ماندن نیازمند سوزاندن کالری بیشتر نسبت به مقدار کالری مصرفی می باشد. بنابراین ورزش کردن و انجام فعالیت های حرکتی می توانند نقش موثر در سوزاندن کالری داشته باشد. مقدار کالری مصرف شده در این فعالیت ها به وزن بدن و قابلیت های فیزیکی فرد، نوع ورزش یا فعالیت انتخاب شده و شدت انجام آن بستگی دارد. به هر حال در هنگام انجام فعالیت بسیاری افراد به دنبال آگاهی از میزان کالری مصرفی در رژیم غذایی و میزان سوزاندن آن در فعالیت های روزمره و نیز هنگام انجام فعالیت های ورزشی به منظور دستیابی به حداکثر میزان کاهش وزن، بدون وارد شدن آسیب به سلامت بدن هستند. در واقع، در کنار انجام فعالیت های ورزشی، لازم است سطح کافی مواد مغذی در اختیار بدن قرار گرفته و بین سطح کالری مصرف شده در رژیم غذایی و کالری سوزانده شده در هنگام انجام فعالیت توازن وجود داشته باشد.
کالری چیست؟
کالری یک نوع واحد اندازه گیری برای انرژی مشابه واحدهای اندازه گیری دیگر مثل کیلوگرم است. در حقیقت مقدار مصرف انرژی در هنگام انجام یک فعالیت از طریق نسبت سوزاندن کالری محاسبه می شود.
چگونه می توان کالری سوزاند؟
سوزاندن کالری ساده است. در حقیقت بدن انسان به صورت مداوم برای انجام فعالیت کالری می سوزاند. به این ترتیب برای سوزاندن مقدار کالری بیشتر لازم است فعالیت بیشتر انجام شود و هر چه سطح انجام فعالیت بیشتر باشد، مقدار کالری سوزانده شده توسط بدن نیز بیشتر خواهد بود.
چه مقدار کالری می بایست برای کاهش نیم کیلو وزن سوزانده شود؟
برای کاهش وزن به میزان نیم کیلو لازم است 3،500 کاری سوزانده شود. به همین خاطر به منظور کاهش وزن لازم است مقدار کالری مصرفی بطور دقیق و منظم تحت نظارت و کنترل قرار گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *