آموزش تمرینات و مهارت های فوتبال

آموزش تمرینات و مهارت های فوتبال

آموزش تمرینات و مهارت های فوتبال

توضیحات برنامه

این برنامه ، با استفاده از فیلم های آموزشی به زبان فارسی ، به صورت کاملا علمی و مرحله به مرحله به آموزش تمرینات و مهارت های تکنیکی و تاکتیکی ورزش فوتبال می پردازد. مطالب این مجموعه برای کارآموزان تمامی سنین و همچنین مربیان فوتبال بسیار مفید می باشد.
بخش های آموزشی این برنامه عبارتند از:
گرم کردن - لمس کردن توپ - شوت کردن و تکنیک های آن - پاس دادن - دفاع کردن

از سایر محصولات آموزشی ورزش های با توپ دیدن فرمایید.

مطالب بیشتر

فوتبال یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها در دنیا است و صدها میلیون طرفدار را سمت خود جذب کرده است و سبب شده این ورزش به صنعتی شگفت انگیز تبدیل شود. یکی از جذابیت‌های این رشته ورزشی آن است که از پیر و جوان طرفدار آن هستند و زمان بسیاری را صرف آموزش فوتبال و تماشای آن می‌کنند.
آموزش فوتبال مبتدی هر فردی در ابتدای راه آموزش فوتبال باید نکات کلیدی را یاد بگیرد که در تمامی دوران بازی‌اش مورد استفاده قرار گرفته و جزو اصلی‌ترین اصول این ورزش محسوب میشود.
شما در ادامه با نکاتی در خصوص آموزش تکنیک‌ های فوتبال آشنا می‌شوید:
- دربیل :
برای آموزش دریبل در ابتدا سعی کنید کنترلِ توپ هنگام دویدن را یاد بگیرید تا بتوانید یک به یک، بازیکنان تیم مقابل را از پیش رو بردارید.
- پاس :
پاس دادن درست یکی دیگر از نکات مهمی است که باید در آموزش فوتبال به آن توجه شود. این که توپ در نهایت به جایی برود که پاس دهنده قصدش را داشت، امری مهم محسوب می شود زیرا در این شرایط توپ بیشتر در اختیار بازیکن و هم تیمی هایش قرار میگیرد تا دست تیم حریف.
- شوت :
هنگام شوت کردن باید از بخش داخلی پا استفاده کرد زیرا این روش کمک میکند تا دقت بیشتری داشته باشید و راحت‌تر توپ را به مقصد برسانید.
- جاگیری :
این که مدام در زمین بدون آن که هدفی داشته باشید، بدوید، هیچ کمکی به شما و تیمتان نمی‌کند بلکه باید تلاش کنید پیش از هر چیز حرکت‌های هم‌تیمی‌ها و بازیکنان حریف را آنالیز کرده و در بهترین موقعیت قرار بگیرید تا هم بتوانید از تیمتان در مقابل حریف دفاع کنید و هم بتوانید برای برد قدمی جدی بردارید.
- دفاع :
یکی از راه حل‌هایی که شما می‌توانید برای دفاع از تیم خود داشته باشید آن است که فریب نقشه‌های بازیکنان حریف را نخورده و به درستی مسیر حرکت و نقشه‌های آنها را مورد بررسی قرار دهید. همچنین همیشه باید تلاش کنید توپ در برابر شما باشد نه پشت سرتان آن وقت است که می‌توانید به درستی تصمیم گیری کرده و عمل کنید.
- هد :
بهترین محل برای زدن ضربه سر یا همان هد، محل ابتدایی رویش مو بر روی پیشانی است زیرا در این شرایط می‌توانید با کنترل به توپ ضربه بزنید و با دقت کافی آن را به مقصد برسانید.
- روپایی :
هنگام آموزش فوتبال مبتدی حتما مشاهده میکنید که مربی شما تاکید بسیاری بر روپایی زدن دارد زیرا روپایی به شما کمک میکند تا بتوانید کنترل بهتری بر روی توپهای هوایی داشته باشید و هنگام تماس پاهای خود با توپ بهتر عمل کنید.
- پای غیر تخصصی :
تلاش کنید که پای غیر تخصصی خود را هم به کار بگیرید تا در مواقع مورد نیاز از آن استفاده کنید. این را بدانید بازیکنی که با هر دو پا بازی می کند بسیار باارزش است.
- ضربات ایستگاهی و کرنر :
حتما میدانید که ضربات کرنر و ایستگاهی یک مسیر بسیار مهم برای رسیدن به گل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *