آموزش کیک بوکس

توضیحات

در این برنامه ، تمرینات و تکنیک های ورزش رزمی کیک بوکس (با استفاده از فیلم های آموزشی به زبان فارسی) توسط استاد این رشته ، آموزش داده شده است.

از سایر محصولات آموزشی ورزش های رزمی دیدن فرمایید.

مطالب بیشتر

چند اصل و نکته مهم در مبارزات (مسابقات) بوکس و کیک بوکسینگ:

محاسبه فاصله با حریف مقابل
زمانی که می خواهید به حریفتان حمله کنید، باید فاصله بین خود و او را محاسبه نمایید. زمانی که به اندازه کافی به حریف خود نزدیک نباشید ، وقتی ضربه ای را می زنید و یا فنی را اجرا می نمایید ، نمی توانید آن را به حریفتان برسانید و در نتیجه توان و انرژی زیادی از شما در مبارزه بوکس به هدر خواهد رفت.

دانستن تکنیک های دفاع ، لازمه پیروزی در مبارزه بوکس
برای پیروزشدن در مبارزه حرفه ای بوکس مانند دیگر ورزش های رزمی لازم است که علاوه بر دانستن تکنیک های تهاجمی، در مهارت های دفاعی نیز تبحر لازم را داشته باشید. در صورتی که در دفاع ضعیف عمل نمایید، حتی اگر حریفتان آماتور هم باشد، موفق به شکست وی در مبارزه (مسابقه) بوکس نخواهید شد.

در مبارزه بوکس حریفتان را فریب دهید
از اصول مهم و کلیدی برای پیروزی در مبارزه (مسابقه) بوکس مانند دیگر ورزش های رزمی این است که بتوانید حریفتان را در حین مبارزه فریب داده و به دام بیاندازید. هر قدر در این امر مهارت بیشتری کسب کنید، حوزه عمل حریفتان را محدودتر کرده و در نتیجه سریعتر وی را مغلوب خواهید کرد.

حین مبارزه بوکس ، وقت شناس باشید
وقت شناسی در مبارزه برای یک رزمی کار موفق، نکته بسیار مهمی است. اگر در حین اجرای فنون دفاع یا حمله ، زمان را در نظر نگیرید ، حتی اگر تکنیک ها را به بهترین نحو هم پیاده سازی نمایید، فایده لازم را نخواهد داشت و ممکن است منجر به شکست شما از حریفتان در مبارزه (مسابقه) بوکس شود. فراموش نکنید که لازمه شناخت زمان مناسب در مسابقه بوکس داشتن سرعت ، شناخت فاصله و مسیر مبارزه می باشد.

تقویت قدرت برای مبارزه بوکس
علاوه بر داشتن تکنیک و مهارت های کافی در مبارزات (مسابقات) بوکس، داشتن قدرت و استقامت کافی نیز برای رزمی کار جهت ناک اوت کردن حریف مورد نیاز می باشد. تقویت قدرت با انجام تمرینات آمادگی جسمانی قدرتی و استقامتی برای ورزشکار رزمی میسر خواهد شد.

مقاوم بودن در مبارزه بوکس
یک رزمی کار بوکس و کیک بوکسینگ باید در حین مبارزه مقاوم و سرسخت باشد. این سرسختی به شما در مدیریت لحظات بحرانی مبارزه (مسابقه) بوکس کمک خواهد کرد و باعث می شود به راحتی در دام حریف نیفتاده و توانایی مبارزه خود را تا انتها از دست ندهید.

خونسرد بوده و ذهنی آرام داشته باشید
با خیالی آسوده و ذهنی آرام به رینگ مبارزه (مسابقه) بوکس بروید. صبور بوده و دلهره به خود راه ندهید تا بتوانبد از حداکثر توان تکنیکی و قدرتی خود در مبارزه استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *