تمرینات ورزشی کششی در محل کار

توضیحات برنامه

انیمیشن های این برنامه، نحوه صحیح انجام تمرینات ورزشی کششی مختلف را برای عضلات گوناگون بدن در محل کار، آموزش می دهد. انجام این حرکات که پایه آنها کاملا علمی می باشد، برای رفع خستگی در محل کار و داشتن عضلاتی سالم و بدنی منعطف بسیار مفید است.

از سایر محصولات آموزشی ورزش های کششی ، حرکتی و سرعتی دیدن فرمایید.

مطالب بیشتر

ماهیچه ها از دسته ای از رشته های عضلانی که عضله را تشکیل می دهند، درست شده اند که این رشته ها به نوبه خود از بافت های بسیار کوچکتری تشکیل می شوند. به علاوه در ماهیچه ها نوعی پوششهای وتری، مقداری چربی و رگ های خونی می باشد که ساختمان ماهیچه را پیچیده تر می کنند و عملکرد عضلات نیز به همین موارد بستگی دارد. ورزش باعث می شود که هر یک از قسمت های مختلف ماهیچه بر رو هم فعل و انفعال متقابلی بگذارند.
زمانی که شخص یکی از ماهیچه های خود را منقبض می کند، پوشش های وتری شروع به کار می کنند.
امروزه شرایط کاری باعث شده است که بیشتر افراد پشت میز بر روی صندلی خود نشسته و مشغول کارهایشان باشند. نشستن در پشت میز دردهای مختلفی را در نواحی ستون فقرات، گردن، شانه، کمر و دست‌ها ایجاد می‌کند. با توجه به عوارض و بیماری‌هایی که پشت میزنشینی به همراه دارد برای حفظ سلامت‌تان بهتر است روزانه در محیط کار و پشت میز کارتان تمرینات کوتاه ایروبیک، تمرینات قدرتی و کششی را انجام دهید. .
برای جلوگیری از درد و گرفتگی عضلات خود حرکات کششی ساده را در طول روز چندین مرتبه تکرار کنید.
میزها برای بسیاری از چیزها خوب هستند، از بین بردن درهم و برهمی، جا برای برج های عظیم روزنامه ها و غیره ... ، اما آن ها نیز جنبه منفی دارند، مانند اکثریت قاطع کارگران و کارمندان، اگر شغل پشت میزی دارید، احتمالاً از تنش یا درد در گردن، شانه ها، کمر و یا باسن رنج می برید، این بدین خاطر است که نشستن برای مدتی طولانی برای بدن و سلامتی شما مناسب نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *