آموزش شنای کرال پشت

آموزش شنای کرال پشت

آموزش شنای کرال پشت

توضیحات

در این برنامه شنای کرال پشت به وسیله فیلم های آموزشی به زبان فارسی توسط قهرمان المپیک این رشته ورزشی ،تام جگر (Tom Jager)، آموزش داده شده است.
درباره تام جگر: تام ورزشکار رشته شنا و اهل ایالات متحده آمریکا است. وی برای یک دهه رکورددار 50 متر کرال سینه در بازی های المپیک بود و در مجموع 5 مدال طلا، 1 نقره و 1 برنز در این مسابقات کسب کرد. در حال حاضر تام سرمربی تیم شنای دانشگاه Idaho می باشد.

از سایر محصولات آموزشی ورزش های آبی دیدن فرمایید.

مطالب بیشتر

اگر به تازگی تصمیم به آموختن ورزش شنا گرفته اید و یا شنا را برای تفریح و لذت دنبال می کنید ما به دو دلیل سبک کرال پشت را به شما توصیه می کنیم .
برای اغلب شناگران آماتور نفس گیری در سبک های کرال پشت یا پروانه چالش برانگیز و دشوار است و حتی امکان دارد این مشکل آن ها را از شنا بترساند یا نا امید کند. راه حل این مشکل می تواند کرال پشت باشد ، چرا که در حین شنای کرال پشت صورت کاملا بیرون از آب قرار می گیرد ، راه تنفس از بینی و دهان کاملا باز است و هواگیری بسیار راحت انجام می شود .
دلیل دوم آسان بودن این سبک شنا نسبت به سایرین است ، اگر هدف شما صرفاٌ شرکت در مسابقات سرعتی نیست ، با کرال پشت می توانید مسافت های طولانی را به راحتی و بدون خستگی طی کنید و از شنا کردن لذت ببرید.
از مشهور ترین شناگران کرال پشت می توانیم از جانی ویسمولر و مارک اسپیدز نام ببریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *