مدرسه فوتبال

مدرسه فوتبال

مدرسه فوتبال

توضیحات برنامه

این مجموعه شامل برنامه آموزشی مهارتهای فوتبال می باشد که برای علاقه مندان این رشته ورزشی پرطرفدار در نظر گرفته شده است. فیلم های آموزشی این برنامه که به زبان فارسی می باشند دارای دیدگاهی جدید نسبت به آموزش قدم به قدم ورزش فوتبال و مربیگری است که در آنها همه مهارتها به شکلی کاملا اصولی آموزش داده می شوند. آموزش قدم به قدم روش بسیار خوبی برای توسعه مهارت هنرجویان مبتدی و پیشرفته است. بازیکنان مهارتهای متنوعی را در موقعیتهای مختلف فرا می گیرند تا برای خود و دیگر بازیکنان فرصتهای جدید ایجاد کنند.

از سایر محصولات آموزشی ورزش های با توپ دیدن فرمایید.

مطالب بیشتر

هر ساله دغدغه ی خانواده ها نام نویسی فرزندانشان در کلاس‌های اوقات فراغت می باشد که یکی از این کلاس‌ها مدارس فوتبال است.
مدارس فوتبال توانسته به خوبی جایگاه خود را در میان خانواده‌ها یافته و کودکان و نونهالان زیادی برای فراگیری آخرین متدهای روز فوتبال در این مدارس نام نویسی می‌کنند و فوتبال آموزان زیادی در این مدارس و تحت نظر مربیان به تمرین و آموزش می‌پردازند. اساس کار در مدارس فوتبال ارائه آموزش کافی و درست بازیکن خصوصاً در حوزه تکنیکی است، که رعایت این موارد در این مدارس باعث می‌شود که مربیان در رده سنی بالاتر فشار کمتری پیش رو داشته باشند به شرط آنکه تاکتیک‌های لازم را در این مدارس به خوبی آموزش دیده باشند.
عملکرد برتر بازیکنان فوتبال در سطوح حرفه‌ای تنها با کشف استعداد و رشد و توسعه توانایی‌های بالقوه بازیکنان در سنین پایه به تکامل می‌رسد. درحقیقت کشف بازیکنان در فوتبال مرحله اول فرایند پرورش است. این فرایند با رشد مهارت‌های ذاتی و اکتسابی بازیکنان در مدارس فوتبال ادامه یافته و با حرفه‌ای‌شدن بازیکنان در باشگاه‌ها تکامل می‌یابد که بسیار حائزاهمیت است.
در کشورهایی که فوتبالشان در حال پیشرفت است، آکادمی‌های فوتبال شرایط ویژه‌ای را دارند که افراد تحت آموزش خود را به‌مدت طولانی در اختیار دارند و برای هر روز آن‌ها برنامه‌ریزی خاصی دارند.
به عبارت دیگر هنگامی که فرد ثبت‌نام می‌شود، همه ساعتش در اختیار آکادمی است و آکادمی‌ هم برای آن برنامه‌ریزی دارد.
مدیریت و برنامه ریزی برای پیشرفت ورزشی بازیکنان مستعد هر رشته کاری بسیار دشوار و پیچیده میباشد که نیازمند صبر و ممارست بسیار در تمرینات میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *