آموزش بدنسازی با توپ

توضیحات برنامه

یکی از ورزش هایی که به تمرکز زیادی نیاز دارد تمرین کردن با توپ سوئیسی است . کار با این توپ بیشترین تاثیر را در کمترین زمان روی شکم و کل بدن می گذارد. توپ سوئیسی بهترین وسیله برای بدنسازی و تقویت عضلات است. برای اینکه به بهترین شکل ممکن کار کند چندین ماهیچه باید قوی باشند از جمله ماهیچه های پشت و جلوی بدن و ماهیچه های کمر . در این تمرینات کل ستون فقرات و تمام بدن شما درگیر خواهد شد . حفظ تعادل و قدرت انعطاف پذیری که از تمرینات بوجود می آیند توانایی شمارا در تمام فعالیت ها افزایش می دهند. این تمرینات بسیار مهیج بوده و باعث شادابی شما خواهد بود. کار با توپ سوئیسی با گرم کردن شروع و با تمرینات کششی به پایان می رسد.

از سایر محصولات آموزشی بدن سازی ، آمادگی جسمانی و ورزش های قدرتی دیدن فرمایید.

مطالب بیشتر

فواید بدن سازی با توپ :
1- با ایجاد سطح نامتعادل عضلات باعث میگردد تا شما تلاش بیشتری برای کسب تعادل نمائید و این خود به تدریج باعث بهبود سطح تعادل بدن شما میشود.
2- هر تمرینی روی این توپ ها میتواند عضلات بیشتری را به نسبت سایر تمرینات درگیر نماید که این باعث سوزاندن کالری های بیشر خواهد شد.
3- درگیر شدن عضلات بیشتر در حین تمرین باعث بهبود وضعیت فیزیکی و تناسب اندام شما و تقویت بیشتر عضلات میگردد.
4- ستون فقرات و عضلات ناحیه ستون فقرات - عضلات کور- در این نوع از تمرینات بیشتر بهبود می یابند که این باعث کاهش احتمال آسیب در ناحیه کمر و ستون فقرات در آینده میشود.
5- به علت وضعیت الاستیکی این توپها، هنگام نشستن یا قرار گرفتن در وضعیت های مختلف تمرینی، آسیبی به سطح تماس بدن شما با این توپها وارد نمیشود و برعکس بدن در وضعیت آرام و راحت به تمرین میپردازد.
6- تمرینات روی این توپها به صورت یکنواخت ضربان قلب و تنفس را بالا برده که باعث بهبود عملکرد قلبی و تنفسی میگردد. در عین حال اجرای این تمرینات به صورت هوازی اثرات گرانبهایی برای بیماران قلبی، تنفسی و دیابتی دارد.
7- با افزایش درگیر کردن عضلات و همراه با آن افزایش جریان خون و تنفس، باعث افزایش چربی سوزی میگردد.
8- با یک فضای حداقلی میتوانید به تمرین با این توپ بپردازید. حتی منزل شما هم میتواند به عنوان باشگاه باشد.
9- قابلیت انجام تمرین با وزنه، بدون وزنه و حتی دستگاه با این توپ ها وجود دارد.
10 افراد در همه رده های سنی میتوانند به تمرین با آن بپردازند البته به شرطی که توپی با سایز مناسب با قد فرد نیز تهیه گردیده باشد.

محصولات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.